Seks partisi kuralları nelerdir?

| February 18, 2013 | 1 Comment

3-girlsSwinger çiftler için oluşturulmuş kurallar yok, ancak, hoşça karşılanan bir partner olmak isteyen herkesin uyması gereken birkaç kural vardır.

1. Kibar ve arkadaş canlısı olun.

Swinging (eş değiştirme) bir tanışma biçimdir ve sonuçta kibar davranmak gerekir. Kendinize ve eşinize nasıl davranılmasını bekliyorsanız, siz de başkalarına öyle davranın. Size ilişki öneren bir çiftle ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de kibarlık olmazsa olmaz. Bunu anlatmanın çeşitli yöntemleri vardır ve unutmayın ki beğenmediğiniz bir çift size daha ilginç çiftler tanıştırabilir.

2. Bütün tekliflere cevap vermeye çalışın.

Seks partisine gittim demek her tanışıp konuştuğum çiftle yatacağım anlamına gelmez. Çoğu zaman rededildiği için kızan çiftlerle karşılaştım. Ben her sene en azından 6-7 seks partisine katılıyorum. Her katıldığımda 3-4 yeni çift ile tanışırım. Muhabbet etmek, içki tokuşturmak odaya geçip sevişeceğiz demek değildir.

Bir çift ile ilişkiye girmekte ilgiliyseniz, düzgün bir şekilde ve insanların üzerine atlamadan bunu belli edin. Muhabbeti uygun bir duruma getirip çifte ‘Are you interested in playing tonight?’ yada ‘Would you like to go to the playroom?’ diye sorabilirsiniz. Eğer teklifiniz ile ilgileniyorlarsa, şüphe etmeyin, size belli ederler.

Şunu unutmayın ki red edilmenin değişik sebepleri vardır. Bazı kişiler formda olmayabilir, veya başka istekleri olabilir, başka bir gün belki olumlu yaklaşırlar. Ancak birçok sefer red edilmişseniz, insanları rahatsız etmeyin. Size “Hayır” denmiş ise, “Neden” diye sormayın. Bu herkesin kendi özgürlüğü.

Bir çift ile ilgileniyorsunuz. Havadan sudan sohbete başladınız nasıl konuyu cinselliğe getirirsiniz? Tabii ki sizin cevaplarınız hazır olmalı. Bu soruları partiye varmadan önce eşinizle mutlaka konuşun.

WHAT TO SAY

“What are you into?”

“Are you full or soft swap?”

“Do you have any particular fantasies to fulfill tonight? We would like to help you.”

Bir teklif alırsanız mutlaka olumlu veya olumsuz cevap verin. Size sorarlarsa ve evet demek isterseniz gayet kolay ‘Yes!’; hayır demek isterseniz ‘No, we are good for now’ dersiniz. Tabii ki kuru muhabette tüm gecenizi harcamak istemediğinizi varsayıyorum. ‘We will take a walk now. We will see you around.’ diyerek ilgilenmediğiniz çiftin yanından ayrılabilirsiniz.

Verebileceğiniz diğer nazik red cevaplarından bazıları:

WHAT TO SAY

“It was great to meet you. Have a fun night. “

“Great to hang out with you. Enjoy your night.“

“Great to talk to you. We will go around. If we don’t see you, please have an amazing night.” “Let me talk to my love for a minute.”

“I will talk to my husband/wife and get back to you.”

“Please excuse us for a minute.”

3. Güvenli seks

Kulüplerde prezervatifler genelde işletme tarafından verilir ancak özel bir partiye gidecekseniz, yanınıza yeteri miktarda prezervatif almayı unutmayın. Özel isteklerinizi yanınızda getirin. Genelde havlu, ıslak mendil gibi temizlik malzemelerini müesseseler temin ederler.

Eş değiştirmeyi düşündüğünüz bir çifte nasıl cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusundaki durumlarını sorabilirsiniz. Kesinlikle ayıp ve garip bir soru değildir. Tabii ki bu soruyu sorduğunuzda karşınızdaki çiftin de size aynı soruyu sorması beklenir. Cevabınızı hazırlayın. Çoğu durumda İngilizce test sonuçlarınızı yanınızda getirmeniz yerinde bir karar olacaktır.

WHAT TO SAY

“It may sound little awkward. Because we like to play safe, I would like to know if you get tested recently. “

“I have a question before we move forward. When was the last time you get tested? What was your result?”

“We always use protection. Still for the peace of my mind, I am asking. Do you get tested regularly? When was the last time you get tested? Your results?”

4.Temizlik ve Tüyler

Sizi kötü kokular, kirli vücutlar ve dişler, kararmış ayaklar rahatsız etmiyor olabilir ama çoğumuz için bunlar mide bulandırıcı. Su ve sabun pahalı şeyler değil… ve eğer temiz gelmezseniz, partide geçirdiğiniz 2 saat sonundaki kokunuzu bir düşünün… Partiye gitmeden önce muhakkak duşunuzu alın, vücudunuzdaki tüylerden kurtulun.

Amerika’daki swinger party standardlarına göre erkekler için sakal, tüylü koltukaltı, tüylü sırt, tüylü göğüs, tüylü bacakarası bölgesi tercih edilmez. Bayanlar için ise landing strip’den fazlası uygun değildir. El ve ayak tırnaklarınız tertemiz, dişleriniz fırçalanmış ve ağzınız ferah kokulu olmalıdır. Özellikle tüy meselesini vurgulamak istiyorum. Biz Türkler çok naturel seviyoruz. Ancak kıvırcık tüyler vücudun neresinde olursa olsun -bacakarası da dahil- kesinlikle modern ülkelerin swingerları standardları değildir. Ne kadar az tüy o kadar iyi!

5.      Eşinizle konuşmanız gereken konular

İstemediğiniz şeylere maruz kalmak gereksizdir. Bütün parametrelerine hakim olmadığınız bir oyuna girişmek hoş değildir. Maruz kalmanın hiç bir nedeni yok, özellikle kocanız bunu zorluyorsa. Herkes bilir, bazen kadınları “ayartmak” gerekir, ama zorlamak, asla.

Partiye gitmeden önce eşinizle konuşmanız gereken konular:

  1. Sınırlarınız nelerdir?
  2. Başka bir çiftle cinsel ilişkiye girecek misiniz?
  3. Başka bir çiftle öpüşmek okşamak ve sonrasında kendi eşinizle mi cinsel ilişkiye gireceksiniz?
  4. Aynı odada mı sevişeceksiniz yoksa ayrı odalarda bulunmanız kabul edilir bir durum mu?

6.      HAYIR demenin gücü

Swingerlığın temelinde istediğini ve istemediğini her durumda söyleyebilmek vardır ve hayır diyebilmenin olmadığı yerde eğlence yoktur. Bu bir oyundur ve herkesin oynamayı red etme hakki vardır. Hoş olmasa da herkese, ve her an, hayır deme hakkımız vardır. Gerçek swinger Hayır’ı anlayan ve niçin red ettiğimizi sorgulamayan kişidir (nedenlerimiz bize özgü ve kişiseldir).

Size sunulan bir teklifi nasıl kibarca red edersiniz? Sihirli kelime ‘No’. Size sunulan teklife cevabınız hayır ise muhakkak karşınızdaki kişinin ‘No’  cevabınızı duymuş olduğundan emin olun. Aksi takdirde karşınızdaki çifti muallakta bırakmış olursunuz.

WHAT TO SAY

“No, thank you. “

“No, I am good for now.”

“No, I am not interested at this time. “

7. Alkol ve uyuşturucu

Küçük dozda alkolün sosyalleştirme etkisi olsa da, yüksek dozda etkisi yıkıcıdır. Alkollü araba kullanırken yakalanırsanız cezası 10 bin dolardan başlar. Swingerların yaptığı her hareketten her an bilinçli olması gerekir. Ayrıca uyuşturucunun her türü Amerika’da yasadışıdır. Geçen sene gittiğim bir ev partisinde 15 çift vardı ve herkes ecstasy almıştı. Benim erkek arkadaşımın ne içkiyle ne uyuşturucuyla arası olmadığından en şanslı gecesi gerçekleşti. Bir gecede 9 kadınla beraber oldu. İstinasız ecstasy alan tüm erkekler, muhabbete dalmış ve ereksiyon halinde kalamıyorlardı. Gecemiz saat 1 gibi bitti ve benim erkek arkadaşım o geceyi gururla aylarca arkadaşlarına anlattı.

8.      Gecenin sonu – Bayanlar bayanlara telefon numarası yada email adresini verir.

Güzel bir gece geçirdiniz, ortam çok hoştu. Katılımcılara teşekkür edin.Yeni başlamışsanız, başkalarına soru sormaktan çekinmeyin. Swingerlar ‘yeni’ gelenleri severler, ama ayni zamanda bu durumdan faydalanmak isteyebilecek tilkilere dikkat edin.

Ayrılırken tanıştığınız bir çift ile iletişim bilgilerinizi vermek istiyorsanız ne yapmalısınız. Swinger etiketine göre öncelikle bayanlar, bayanlarla iletişim bilgilerini değiştirir. Gerekirse erkekler de erkeklerle iletişim bilgilerini değiştirir. Partide tanıştığınız çiftin iletişim bilgilerini istemektense kendi bilgilerinizi sunun. Hatta kolaylık olsun diye partiden önce küçük birkaç kağıda iletişim bilgilerinizi yazıp hazırda tutabilirsiniz. Amerika’da swinger kartviziti olan çiftlerle tanışırsanız şaşırmayın.

WHAT TO SAY

“I would love to keep in touch with you. Here is my number and email. “

“We had great time with you. I would like to see you again. Here is my contact information“

“Darling, here is my contact information. We would love to see you again. “

9.      İyi eğlenin

En önemlisi iyi vakit geçirmek, cinselliğini, nefsini keşfetmek ve hayattan tam anlamayla istifade edebilmek için pozitif bir davranışa sahip olabilmek. Sadece izleseniz yada eşinizle birlikte olup izlenseniz bile aylarca seks hayatınıza eğlence katacak bir deneyim olacaktır.

İLK KATILDIĞIM SEKS PARTİSİ

Seks partileri, kimisi için kendini ifade ettiği bir hayat tarzı, kimisi için ise haftasonu eğlence aktivitelerinden biri. Kişiye ve çifte göre değişken bir tanım yapabilirim. Dolayısıyla madem ki merakınız var, en iyisi kendiniz keşfetmeniz. Keşfetmenin en iyi başlangıcı da seks partilerinden birine katılmanız olacaktır. Türkiye’de Amerika veya Avrupa’daki gibi organize edilen seks partileri henüz yok.

Ben 18 yaşımdan beri birden fazla erkekle beraber olma fantezisi kurardım. Tabii ki her ne kadar açık görüşlü, kadınların lider olduğu bir ailede büyümüş olsam da böyle bir fanteziyi dile getirmem dahi mümkün değildi. Arkadaşlarım prensesler gibi evlenmeyi düşünürken sadece bir erkekle ömrüm boyunca beraber olma fikri bende bilinmez korkuya neden oluyordu.  Hep kişiliğimde veya büyütülüş tarzımda bir eksiklik olduğunu ve bu nedenle böyle sapıkça bilinen fantezilerin beni azdırdığını düşündüm. Ne zamanki Amerika’ya geldiğimde benim gibi düşünen ve düşündüğü gibi yaşayan kadınların var olduğunu websitelerinden buldum. Merak olunca keşif gerçekleşiyor. Sen de bu süreçtesin. Sudan çıkmış balık gibi şaşkın ve bir o kadar da sevinçliydim. O zamanki erkek arkadaşım Selim’i ikna ettim ve bir partiye gitmeye niyetlendik. Parti girişi faiş fiyatlıydı hem de bir o kadar meşakatli. Online olarak bulduğum partiye kabul edilmek için 3 tane boy ve yüz fotoğrafı, kendimiz hakkında bir kompozisyon yazmam gerekti. Birkaç gün sonra davetiye geldi. Selimle ilişkimiz, o zamanlarda düşüş noktasını geçmişti. Halen birbirimizi çok seviyorduk ama ayrılmaya yaklaştığımızın farkındaydık. Selim –bana sonradan söyledi- beni başkasıyla cinsel ilişkiye girerken görürse midesi bulanacağını ve bir daha benimle beraber olmak istemeyeceğini umarak partiye gitmeye niyetlenmişmiş. Süslenip gittik partimize. Buluşma yerinin adresi bir sokağın köşebaşıydı. Bize söylendiği üzere karanlıkta park edip 4lüleri yaktık. Servis bizi buldu ve 5 dakika uzaklıktaki 6 odalı, devasa bahçeli bir eve vardık. Kimliklerimiz kontrol edildi ve sonunda içerdeydik.

Selim’le aramızla partide ne yapıp ne yapmayacağımızı konuşmadık, konuşmalıydık. İlk partide sadece el ele tutuşup olanları izleyebilirdik yada insanların ortasında sadece birbirimizle beraber olabilirdik. Ancak öyle olmadı. Tabii ki partide 25 yaşında iki gençi gören tüm çiftler bize ilgi göstermeye ve cilveleşmeye başladı. Parti katılımcıları çoğunlukla 30’lu yada 40’lı yaşlarda saçlar, makyaj, kostümleriyle, brozlaştırıcılarıyla, bembeyaz dişleriyle harikulade bakımlı ve güler yüzlü, çok mutlu görünen kadınlar ve erkeklerdi. Selim de ben de ne yapacağımızı tam olarak kestirmeden çiftlerden biriyle yakınlaştık. Bizden yaklaşık 20 yaş büyük, çaktırmadan agresif ve atılgan bir çiftti. Karısı Rio karnavalındaki dansçılar gibi parıltılı bir mayo giymiş ve saçına kocaman bir tüy takmıştı. Kadının, derin mavi gözleri ve baklava şeklinde karın kasları vardı. Kocası kovboylar gibi siyah deri giyinmiş ama içine pantolon yerine iç çamaşırı giymişti. Easy access! Biz ne olduğunu anlamadan Selim’le bir köşede bu çiftle sevişmeye başladık. Ben tek kişilik koltukta oturuyordum, kocanın dudakları bacaklarımın arasında. Selim ise koltuğun tepesinde ayakta, şeyi kadının gırtlağındaydı. Birkaç dakika sonra kafamı kaldırdığımda onlarca çifti bizi izleyerek birbirleriyle oynaştığının farkına vardım. O kanepenin üzerinde adamdaki iki prezervatifi arka arkaya kullanarak seviştim. Ne yazikki Selim’e prezervatif kalmadı. O kadar acemiymişiz ki seks partisine giderken prezervatif bile getirmemişiz. Ama karısı Selim’i gırtlağının içine boşalttı ve bir damlayı dahi ziyan etmedi.

Hem Selim hem de ben de kalın bir Türk aksanı olduğundan herkesin sorduğu soru: ‘Where are you from?’ En korktuğum şey partide tanıdık yada tanımadık bir Türkle karşılaşmaktı. O nedenle herkese Rus olduğumuzu söyledik. Ayrılırken de Selim’in sahte isimlerimizde yarattığı email adresini verdik. Tabii ki sonradan başıma neler geleceğini bilseydim kendi email adresimi verirdim.

Swinger sitede profil açmaya karar verirseniz bana da kısa bir not yazın. KASIDIE sitesindeki adım: LONGSTROKES

Tags: , ,

Category: sex party, swinger

About the Author ()

Comments (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. cekc says:

    bana ulaşabilirmisin_?veya bi kaç sorum olucak ama sana nasıl ulaşıcam_?